Aktualita

Inter Milán otevřel mládežnickou akademii v Česku

Prestižní fotbalový klub FC Internazionale Milano na základě již uskutečněného Inter Academy Campu, se rozhodl po vzájemné dohodě s českým partnerem, že otevřou společně celoroční INTER Academy v České republice. Cílem této akademie je předávat "know how" FC Internazionale Milano mezi české děti, nadějné fotbalisty a rozvíjet dlouhodobě jejich talent.  

Na tiskové konferenci dne 9.9.2019 za účasti delegace Inter Milán, ve které byla fotbalová legenda a viceprezident pan Javier Zanetti společně s technickým ředitelem a bývalým špičkovým hráčem Inter Milán panem Marco Monti, bylo oznámeno, že INTER Academy bude v Praze oficiálně spuštěna 23. září, kdy přijede první stálý trenér.

Večer od 20:00 hod. proběhla slavnostní inaugurace v hotelu Kampa - Stará Zbrojnice, která doprovázela vyhlášení otevření INTER Academy. Účastníci večera se skládali z delegace slavného fotbalového klubu Inter Milán v čele s panem Zanetti a mnoha vážených hostů.

Slavnostním večerem a uměleckým programem provázel účastníky moderátor Libor Bouček za podpory excelentní večeře s vybranými nápoji a vynikajícím servisem Cateringu SIVEK HOTELS.