Aktualita

Keramické trhy v Kostelci nad Černými lesy 25.5.2019

TRADIČNÍ KERAMICKÝ DEN V KOSTELCI NAD ČERNÝMI LESY

Hrnčířské trhy Terapeutického centra Modré dveře proběhnou dne 25.5.2019 v rámci již 30. ročníku Keramického dne v Kostelci nad Černými lesy. Těšte se nejen na keramické výrobky, ale také na výjimečný catering SIVEK HOTELS.

Tradiční Keramický den a trhy se v Kostelci nad Černými lesy konají každým rokem na náměstí poslední květnovou sobotu, letos to bude již 31. ročník dne 25.5.2019.

Před kavárnou najdete stánek s výrobky z dílny centra. Budete zde mít možnost za příznivé ceny nakoupit keramiku, košíky, šperky, hračky a jiné zajímavé ozdoby a předměty pro domácnost, které potěší. Koupí těchto výrobků podpoří kupující neziskové organizace, které poskytují služby potřebným.

Stánky z náměstí přirozeně pokračují do zahrady kavárny Modré dveře, kde se návštěvníci mohou příjemně posedět na naší zahradě a vychutnat dobroty, které pro vás připraví catering Sivek Hotels.

Kromě keramiky si můžou účastníci trhů vychutnat v kavárně Modré dveře výbornou kávu, dorty podle domácích receptur, vlastní limonády, mléčné koktejly, lívance a spousty jiných dobrot.

Těšíme se na vaší návštěvu.