Aktualita

Letní Letná 14.8. - 1.9.2019

Letní Letná je oblíbenou divadelní událostí, která představuje nejlepší soubory tzv. nového cirkusu, uměleckého směru, který kombinuje cirkusové dovednosti s divadelní poezií.

Nejlepší evropské soubory z oblasti nového cirkusu představují své jedinečné umění uprostřed cirkusového šapito na legendární pražské Letné, kde cirkusové umění má své dávné tradice.

Letní Letná je místo, které je po dobu 19 dní navštěvováno lidmi, kteří hledají místo pozitivní atmosféry a magických nezapomenutelných zážitků.

Denně se pořádají pohádky a festivalová škola pro děti, pro dospělé dílny cirkusových i uměleckých dovedností, koncerty, diskuse a představení pod širým nebem.

Přijďte se uvolnit a smát, dojímat a tajit dech na nejlepších cirkusových a divadelních představeních, navštivte legendární Letní Letnou v Praze.

Letní Letná láká každoročně velké množství tuzemských a zahraničních návštěvníků. Zajistěte si s dostatečným předstihem vstupenky i ubytování v Praze. Využijte našich služeb a pohodlného ubytování v hotelech SIVEK HOTELS v Praze, převážně v centru a v blízkosti konání akce.

Ceny ubytování jsou denně aktualizovány, pro rezervaci můžete využít přímý on-line rezervační systém, chat nebo zavolat přímo na hotel.

Přehled našich hotelů naleznete na stránce hotely. Těšíme se na vás!