Aktualita

Nejlepší Svatomartinská husa v Praze aneb V. ročník Česko-Slovenského husího pochodu v restauraci Selský Dvůr 8. - 30.11.2019

Pečlivým výběrem a ochutnávkami prošly nejlepší husí receptury z České a Slovenské republiky, které si troufáme říct, že v Praze nemají obdoby. Inspiraci jsme čerpali nejen z utajovaných prvorepublikových receptů, ale taktéž z vyhlášeného Slovenského Grobu, kde je tradice podávání husích pokrmů více než 100letá.

Kuchaři restaurace Selský Dvůr pod vedením nového šéfkuchaře prošli náročným osobním školením paní Jajcayové, majitelky Grobské Pivnice u Zlaté Husy, která otiskla svůj nezaměnitelný rukopis do vůní a chutí všech slovenských husích specialit.

Těšit se můžete nejen na pečlivě vybírané výkrmné husy, pravé slovenské domácí lokše a bílé i červené zelí s variací nahřátých domácích knedlíků, ale také na pravá Grobská, výkrmná husí játra ve výborné přírodní šťávě.

Dali jsme si opravdu záležet a věříme, že i letos si v průběhu listopadu opět pochutnáte na té nejlepší Svatomartinské huse v Praze, na kterou vás co nejsrdečněji zveme. Oslavte podzimní Svatomartinské svátky lahodnými husími pochoutkami a mladým vínem, čekají vás vybrané kulinářské skvosty Česko-Slovenského husího pochodu!

Nejlepší Svatomartinská husa v Praze aneb V. ročník Česko-Slovenského husího pochodu v restauraci Selský Dvůr 8. - 30.11.2019