kariéra

Šéfkuchař - Restaurace Selský Dvůr, Praha 10 - Hostivař

  • Naprostá vášeň k dobrému jídlu a poctivé kuchyni
  • Nejlépe mezinárodní gastronomické zkušenosti
  • Zkušenosti s vedením kuchyně a celého teamu
  • Kreativita a naprostá spolehlivost
  • Přehled nových trendů a touha se zdokonalovat.
  • Špičkové prezentační dovednosti

 

Zní to jako vy? Pak se nám prosím ozvěte.

 

Hledáme pozitivně založeného, energického a plně kvalifikovaného profesionála, který by společně s F&B manažerem určoval moderní trendy restaurace, byl tvůrcem samotného gastronomického obsahu, fyzicky se na jeho tvorbě podílel a v neposlední řadě restauraci po gastronomické stránce plně rozvíjel.

Náš šéfkuchař by měl klást důraz na moderní českou kuchyni s prvky středoevropské a středomořské kuchyně. Vše s důrazem na roční období.

 

Hotel & Restaurace Selský Dvůr**** má bezmála 30letou historii. Po ničivé povodni v roce 2013 byly prostory kompletně rekonstruovány do dnešní podoby. Pravidelně se umísťujeme na předních příčkách největšího nezávislého cestovatelského portálu TripAdvisor, kde jsme pravidelně držiteli certifikátu „CERTIFICATE OF EXCELLENCE“.  Celý objekt je rovněž držitelem ocenění „HOTEL ROKU 2017 a HOTEL ROKU 2019. Naši kuchyni v minulosti ovládali šéfkuchaři jako Patrik Bečvář – člen národního týmu AKC ČR, vítěz ČR 2016 Bocuse d´Or nebo osobní kuchař hraběte Kolovrata pan Martin Havel.

Hotel & Restaurace Selský Dvůr, Praha 10 - Hostivař
Pošlete nám svůj životopis
INFO@SIVEKHOTELS.CZ