Jméno.
Tradice.
Zkušenosti

AKTUÁLNĚ INFORMUJEME

S účinností od 27. 3. 2020 zajišťujeme ubytování osob při výkonu práce, podnikání či obdobné činnosti v souladu s mimořádným nařízením Ministerstva zdravotnictví ze dne 27.3.2020. Ubytovaným hostům bude v případě požadavku poskytnuta strava formou pokojové služby do hotelových pokojů. Ujišťujeme Vás, že péče o naše hosty a zaměstnance je dlouhodobá a pro nás nejdůležitější. Striktně dodržujeme vysoké hygienické standardy. Zdraví, bezpečí a ničím nerušený pobyt je pro nás tou nejvyšší prioritou.

Od pondělí 30.3.2020 pro Vás připravujeme v Restauraci Selský Dvůr jídla s sebou, která jsou určena k přímé konzumaci či k ohřátí doma nebo na pracovišti. Všechny naše pokrmy jsou čerstvě připraveny a hygienicky vakuovány. Pokrmy si můžete vybrat z jídelního lístku na webu restaurace nebo z nabídky u výdejního místa, kam můžete přijít pěšky nebo využít možnosti příjezdu autem až přímo k místu výdeje jídel.
Provozní doba je denně od 11.00 do 18.00 hodin. Objednávat můžete na místě nebo telefonicky 607 097 662.
Přejeme Vám dobrou chuť a pevné zdraví!
SIVEK HOTELS je silná a stabilní rodinná hotelová firma s třicetiletou tradicí v oboru cestovního ruchu. Do portfolia činnosti SIVEK HOTELS patří hotelové, restaurační, cateringové a eventové služby na nejvyšší profesionální úrovni. Hotelová síť SIVEK HOTELS provozuje turisty oblíbené hotely v kategorii 3 a 4 hvězdy na nejlepších adresách v Praze a lázeňský hotel na Slovensku. Stylové restaurační a kavárenské provozovny patří k vyhledávaným místům poskytujících skvělou gastronomii.
SILNÁ PARTNERSTVÍ
+ DALŠÍ
PRACUJEME PRO TY NEJVĚTŠÍ
+ DALŠÍ
Pomáháme
Pomáháme 30 let
Pomáháme lidem, co naši pomoc potřebují. Podporovali jsme Jedličkův ústav v Praze, sponzorovali nejrůznější aktivity handicapovaných spoluobčanů, napomáhali v organizaci dětských zábav a her. Jsme i partnerem Ústavu pro matku a dítě. Patříme mezi ty šťastné firmy, kterým výsledky jejich práce dovolují pomáhat. Nezisková organizace Modré dveře z.ú., ve které je Viliam Sivek spoluzakladatelem, je držitelem titulu „Nejlepší Neziskovka v roce 2018“ v naší zemi.

Blog

Aktuality a zajímavosti