Sport & Akce
Eventy, na které se nikdy nezapomíná.
Sportovní akce
Každá akce je pro nás výzvou. Připravujeme a organizujeme nebo jen poskytujeme ubytování pro sportovní, soukromé, společenské a korporátní akce. Připravíme pro vás doprovodný program včetně dopravy pro kongresy, konference, školení a meetingy.
Kromě vlastních provozovaných hotelů jsme významnými obchodními partnery několika desítek hotelů v Praze, kde vám pomůžeme ubytování zajistit. Umíme nabídnout výhodné ubytování i v blízkosti významných sportovních tréninkových center, zimních i letních stadionů a hal,
tenisových kurtů a tělocvičen.
Máme za sebou řadu významných realizací, jako je například kompletní zajištění ubytovacích, stravovacích, kongresových a programových služeb pro účastníky a návštěvníky Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v letech 2004
a 2015,MS ve florbalu 2018, MS v softbalu v roce 2019, MS v ledním hokeji juniorů U20 v roce 2020 v Ostravě a v Třinci.
Naše společnost zajištovala ubytování pro tenisové turnaje Prague Open, Mistrovství světa v Orientačním běhu, Mistrovství světa ve veslování
a další sportovní eventy.

Vážený pane Siveku, dovolte nám, abychom Vám za celý tým poděkovali za spolupráci při turnaji Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova. Skvělé služby jak v hotelu Kampa, tak v hotelu Selský dvůr i komunikace s celým
týmem Sivek Hotels. Od hráčů ani rozhodčích, pro které je komfort jedním z nejdůležitějších kritérií při turnaji, jsme neobdrželi jedinou stížnost,
což nebývá zvykem. Děkujeme!
S pozdravem Tomáš Petera a Vladislav Šavrda, ředitelé turnaje

Vážený pane generální řediteli, dovolte, abych Vám upřímně poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během MS v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě. Děkuji za vynikající ubytovací a stravovací služby pro všechny účastníky, včetně spolupráce při pořádání trenérského sympozia, galavečeru ve Španělském sále Zvláštní poděkování zasluhuje péče o českou reprezentaci ve Vašem hotelu Selský dvůr. Tomáš Král, prezident, Český svaz ledního hokeje z. s.

Svatby
Svatební den by měl patřit k těm nejkrásnějším a nejdůležitějším okamžikům v životě. Nabízíme vám místo, kde může být vaše svatba dokonalá.

Romantické prostředí hotelu Selský Dvůr se zahradním patiem a pohádkovou atmosférou. Jsme připraveni zajistit kompletní služby na jednom místě, a to od svatebního obřadu, krásné květinové výzdoby a neopakovatelné svatební hostiny až po ubytování v hotelu.

Byla to ta nejlepší volba. Všichni hosté byli spokojení. Výzdoba svatební tabule byla krásná, jídlo i s rautem výborné a i svatební tradice, které hotel dodržuje, byly dobře provedené. Vedení nám se vším pomohlo a neodradilo je ani mé věčné předělávání všeho co šlo. Určitě brzy zajedeme na oběd nebo večeři.
Peťula Pavlová

V restauraci Selský Dvůr jsme byli několikrát na večeři a rozhodli jsme se uspořádat zde i svatební hostinu a následnou oslavu. Nemohli jsme si vybrat lepší místo. Jídlo bylo vynikající, personál připravený se vším pomoci, prostředí krásné a pan Dvorský je opravdu člověk na správném místě. Nic nebyl problém, ve všem nám vyhověl, nemohu jinak než dát 5*, protože Vy si to opravdu zasloužíte. Ještě jednou děkujeme za skvělou organizaci. Monika Frýdlová

Catering
Dopřejte si nevšední zážitek s naším Culinary týmem. Profesionální cateringové služby poskytujeme téměř 30 let. Zajistíme pro vás velkolepý raut nebo banket na těch nejatraktivnějších místech jako jsou reprezentační prostory Pražského hradu stejně jako menší soukromé či korporátní akce, oslavy a večírky. Nabízíme Vám zážitek plný chutí kdekoliv po České republice, i v zahraničí. Kvalita, profesionalita a spokojenost našich hostů jsou naší prioritou a vizitkou.

Zúčastnili jsme se „Českých dní v Číně“ pořádaných agenturou CzechTourism, zabezpečovali jsme gastronomický provoz Českého domu v době konání Letních olympijských her v Pekingu v Hotelu Gloria Plaza v roce 2008. Po mnoho let jsme nechyběli na prestižních utkáních nejvyšší domácí hokejové extraligy, ruské kontinentální hokejové ligy KHL či zahajovacího utkání kanadsko-americké NHL Premiere Challenge 2011.

Vážený pane řediteli, akce Listopad – Měsíc kvality je za námi a tak mi dovolte, abych Vám za celý náš tým vyjádřil poděkování za bezchybné dodavatelské služby v oblasti cateringu i organizace. Ať už se to týká Národního domu na Vinohradech (mezinárodní konference i Galavečer s Českou kvalitou), tak i konference v hotelu Kampa a v neposlední řadě slavnostního vyhlášení Národních cen kvality ve Španělském sále Pražského hradu.
Je mi ctí s Vámi spolupracovat.
Ing. Jan TARABA, ředitel Česká společnost pro jakost z.s.

Rád bych poděkoval jménem pana generálního ředitele a celé naší firmy společnosti Sivek Hotels a jejich zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě oslav 25 výročí založení CS Lyon Praha. Děkuji za profesionální přístup, skvělou organizaci včetně programu a výborný catering.
Jiří Karvánek, jednatel

Konference
Nabízíme vám ideální řešení a místo pro konference, semináře či workshopy ve stylovém prostředí. Plně vybavené konferenční prostory, rychlé a spolehlivé WiFi připojení, velká kapacita, stylové ubytování, skvělá gastronomie, to vše u nás najdete. Obraťte se na naše specialisty, rádi vám pomůžeme s organizací i vaší konference nebo školení.

Dobrý den, dovolte mi tímto vyjádřit poděkování za mimořádně profesionální a kvalitní služby a péči během naší konference. Velmi jsme ocenili vstřícný přístup pana Dvorského a všech ostatních zaměstnanců hotelu i restaurace. Všemi členy naší skupiny byla oceňována také kvalita jídla. Určitě budeme Váš hotel dále doporučovat. Přeji mnoho úspěchů!
Petr Brenkus, IT Manager, IG Watteeuw

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za perfektní servis, celému Vašemu týmu i osobně Vám, pane řediteli. Byli jste perfektní, nic nebyl problém. S takovým týmem je radost pracovat. Různých míst už jsme prošli s klienty za ta léta opravdu hodně a u Vás se vždy cítíme jako doma. Ještě jednou velký DÍK do celého Selského Dvora, rádi se k Vám vracíme!
Irena Libánská, Acapella, produkční společnost

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.