Hotely v Praze

S námi je Praha zážitek
Akční nabídka
Rezervujte přes naše webové stránky a získejte slevové vouchery na oblíbené pražské atrakce.
Ujišťujeme Vás, že péče o naše hosty a zaměstnance je dlouhodobá a pro nás nejdůležitější. Striktně dodržujeme vysoké hygienické standardy. Zdraví, bezpečí a ničím nerušený pobyt u nás je pro nás tou nejvyšší prioritou!

Lokalita

Hotely v Praze

★★★★
Hotel Kampa
Stará zbrojnice
Hotel s 84 pohodlně zařízenými pokoji naleznete v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Pro obchodní klientelu je v hotelu k dispozici konferenční sál a dva hotelové salonky s konferenční technikou. Uspořádání konferenčních a jednacích prostor je variabilní a je vhodné až pro 250 osob. Rytířský sál s jedinečnou historickou atmosférou je skvělým místem pro uspořádání banketů, rautů, svatebních hostin, oslav a setkání firemní klientely i soukromých hostů. Pro zpříjemnění vašeho pobytu můžete využít hotelový lobby bar, letní zahrádku s grilem a pokojový servis.

Společně s rodinou jsme strávili několik krásných dnů ve Vašem hotelu. Musím konstatovat, že kvalita servisu byla opravdu na vysoké úrovni. A mohu říci, že i jídlo bylo perfektní. Proto chceme poděkovat všem Vašim zaměstnancům, kteří se o nás starali. Již nyní se těšíme i na další návštěvu Vaší restaurace. Takový servis a příjemné prostředí dnes člověk tolik nenachází. O to příjemnější překvapení to je, když na něj člověk narazí. S úctou Bc. Aleš Vokurka

Hledal jsem pro sebe a svou partnerku hotel v centru Prahy, kde bychom mohli strávit romantický víkend. Hotel Kampa nás absolutně nadchl. Byli jsme velice spokojeni a rádi se vrátíme.
Hana a Miroslav, Trutnov

Nemám rád ty dnešní moderní a designové hotely, líbí se mi masivní nábytek, klenuté stropy a elementární slušnost. Děkuji, že mi toto vše Váš hotel poskytuje.
Ing. V. Kratochvíl, Aš

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★★
Hotel Selský Dvůr
Hotel Selský Dvůr s 30 kvalitně zařízenými pokoji patří mezi pravidelně oceňované hotely v Praze. Autobusová zastávka městské hromadné dopravy je přímo u hotelu. Hotel disponuje moderně vybaveným konferenčním sálem s kapacitou 40 osob a  jednacím salonkem. Romantická restaurace v selském stylu je ideální místo pro oběd nebo večeři s rodinou či s obchodními partnery. Součástí restaurace je zahradní atrium s pergolou. Odpočinout si můžete v hotelovém wellness. Hotel je dlouholetým držitelem Certifikátu výjimečnosti a je uveden v "Síni slávy" největšího cestovatelského portálu TripAdvisor.

Dobrý den, tímto bych chtěla vyjádřit díky za všechno, co jste pro nás udělali během naší týdenní dovolené. Narozeninová kytice, kterou jste tajně připravili s mým mužem k mým narozeninám, byla nádherná!
Jarošová Natálie

Přijeli jsme s kamarádkou trochu si odfrknout od dětí a musíme moc poděkovat za péči, která nám byla věnována, moc jsme si užily hlavně privátní saunu a posezení venku u mlýnského kola.
Mirka a Magdalena, Slaný

Poslední rok jezdíme často do Prahy na pracovní schůzky a vždy přespáváme v hotelu Selský Dvůr, připadáme si, jako když přijedeme někam k přátelům na luxusní chalupu.
Karel Kalivoda a kolegové 

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★✚
Hotel William
Hotel William se 43 pohodlně zařízenými pokoji, který naleznete v pohádkovém prostředí Malé Strany, vás překvapí svou pohostinností a romantickou atmosférou. Pokoje se nachází v pěti poschodích s výtahem v mezipatře. Bohatá snídaně formou studeného a teplého bufetu vám pomůže připravit se na nový den. Parkování je pro vás zajištěno na parkovišti v blízkosti hotelu. Tramvajová zastávka je přímo před hotelem.  

Z nedaleké školy jsem chodíval „na jedno“ do Pivnice pod Petřínem, byl jsem překvapený, že stále funguje. Děkuji za příjemný pobyt v nádherném hotelu a vzpomínku na studentská léta…
Jaroslav, Nové Město nad Metují

Hrozně jsem se těšila, že se vyspím v posteli s vysokým čalouněným čelem a lépe to ani dopadnout nemohlo, postel ve Williamu je ta nejpohodlnější, v jaké jsem kdy spala, děkuji!
Valérie J., Budapešť

Ubytovali jsme se v třílůžkovém Deluxe pokoji a musím říct, že to byla perfektní volba, nádherně vybavený pokoj, krásné postele a kontrastní barevná koupelna.
Manželé Kocourkovi, Brno

Rezervovat pokojWeb Hotelu
★★★
Hotel Melantrich
Hotel Melantrich s 26 pohodlně a příjemně vybavenými pokoji, ve třech podlažích historické budovy naleznete v jedné z nejstarších ulic Starého Města pražského. Kouzelnou atmosféru Staroměstského náměstí a Královské cesty tak můžete objevit hned po pár krocích. Z rodinného apartmá je krásný výhled na Havelský trh. Hotel je vyhlášený přátelským přístupem personálu a kvalitními snídaněmi. Lokalitou se hotel řadí mezi nejlépe hodnocené hotely v Praze.

Potřeboval jsem ubytování co nejvíce v centru města a samozřejmě za rozumnou cenu. Melantrich mě překvapil nejen příjemnou cenou, ale i milým personálem a útulným pokojem. Rád se vrátím
Miroslav Novotný, České Budějovice

Vážený pane řediteli, opět bych Vám moc chtěla poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem hotelu, velice oceňuji ochotu personálu cokoli zařídit k mojí plné spokojenosti a ještě s úsměvem.
Ing. Milena Friedrichová

Děkujeme celému osazenstvu hotelu za milý přístup a věříme, že se k Vám ještě vrátíme, moc jsme si pochutnali na snídani a být přímo v centru Prahy se nám také moc líbilo.
Rejžkovi ze Ždáru

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★✚
Hotel Harmony
Oblíbený turistický hotel Harmony se 60 prostornými a příjemně zařízenými pokoji se nachází na jedné z hlavních pražských ulic v blízkosti nejznámějších, historicky zajímavých míst Prahy a současně i nejlepších obchodních a nákupních možností. Zastávka tramvaje je přímo před hotelem a stanice metra C je jen 5 minut chůze. Václavské náměstí je vzdáleno 15 minut od hotelu. Parkování lze na vyžádání zajistit v garážích nebo na otevřeném parkovišti v blízkosti hotelu. Snídaně je pro vás připravena ve formě studeného a teplého bufetu. Součástí hotelu je i vyhlášené pekařství Ječmínek.

Vážený pane řediteli, chtěli bychom poděkovat za příjemný víkendový pobyt v hotelu Harmony, hodně jsme cestovali po Praze, takže blízkost metra linky C a B je boží.
Petr a Kristýna, Vlašim

Byli jsme v Praze oslavit manželovi narozeniny, lahev vína a narozeninové přání na pokoji nás velmi mile překvapily, takže moc děkujeme ještě jednou a přejeme vše dobré!
Jiřina a František Hnátkovi, Brodce

Přijel jsem do Prahy pracovně a lokalita hotelu pro mě byla dokonalá, nemusel jsem řešit auto a všude jsem se dostal MHD, ráno jsem začal skvělou snídaní a určitě se zase vrátím.
Filip Pisár, Kladno

Rezerovat pokojWeb hotelu

Lokalita

Hotely na Slovensku

★★★
Hotel Prameň
Hotel Prameň se 46 příjemně zařízenými prostornými pokoji naleznete přímo v centru lázeňského města. Hotel nabízí léčebně-rehabilitační pobyty se zaměřením na pohybový aparát, ale i pobyty rekondiční a relaxační. Hotel je velmi oblíbený mezi seniory, kteří oceňují přátelskou, rodinnou atmosféru a osobní přístup. Odborný lékař po vstupním vyšetření hosta sestavuje individuální program léčebných procedur s přihlédnutím k délce jeho pobytu. Hotel nabízí mnoho dalších doplňkových služeb jako je fitness, půjčovna kol a služby kadeřníka. Hostům je k dispozici krytý bazén, dvě sauny a vířivka. Hotel je vyhlášený výbornou domácí kuchyní a kvalitními službami. K dispozici je kromě restaurace také kavárna, lobby bar s terasou. Nádherná a s láskou udržovaná zahrada láká k odpočinku každého hosta.

Veľmi príjemný hotel s rodinnou atmosférou. Príjemné dvojposteľové izby - mali sme výhľad na priliehajúcu záhradu hotela a kúpele Dudince. Strava bola veľmi chutná, raňajky formou bufetov obedy a večere výberom z troch jedál. Personál príjemný. Vo svojej kategórii - t.j. v relatívnom hodnotení: plných päť hviezdičiek! Určite sa tam s manželkou vrátime.

Vynikajúci pobyt po všetkých stránkach.Parkovanie v pohode.Služby na recepcii veľmi dobré,ochota zo strany recepčnej pomôcť vo všetkom.Polopenzia výborná čo sa týka raňajok aj večier.Kúsok od hotela je obchod.Obedovať sme boli počas prechádzky,možno sa dá aj priamo v hoteli,ale nezisťovali sme.Spánok vynikajúci a ničím nerušený.

Vše bylo OK Personál milí, ochotní a vstřícní. určitě doporučuji.

Rezerovat pokojWeb hotelu

Rezervace

Rezervujte si pokoj v jednom
z našich hotelů