Hotely a
koncept Rooms & Suites v Praze

Spojujeme svět služeb a zážitků.

Rezervace

Rezervujte si pokoj v jednom
z našich hotelů

Lokalita

Hotely v Praze

★★★★
Hotel Selský Dvůr
Hotel Selský Dvůr s 30 kvalitně zařízenými pokoji patří mezi pravidelně oceňované hotely v Praze. Autobusová zastávka městské hromadné dopravy je přímo u hotelu. Hotel disponuje moderně vybaveným konferenčním sálem s kapacitou 40 osob a  jednacím salonkem. Romantická restaurace v selském stylu je ideální místo pro oběd nebo večeři s rodinou či s obchodními partnery. Součástí restaurace je zahradní atrium s pergolou. Odpočinout si můžete v hotelovém wellness. Hotel je dlouholetým držitelem Certifikátu výjimečnosti a je uveden v "Síni slávy" největšího cestovatelského portálu TripAdvisor.

Dobrý den, tímto bych chtěla vyjádřit díky za všechno, co jste pro nás udělali během naší týdenní dovolené. Narozeninová kytice, kterou jste tajně připravili s mým mužem k mým narozeninám, byla nádherná!
Jarošová Natálie

Přijeli jsme s kamarádkou trochu si odfrknout od dětí a musíme moc poděkovat za péči, která nám byla věnována, moc jsme si užily hlavně privátní saunu a posezení venku u mlýnského kola.
Mirka a Magdalena, Slaný

Poslední rok jezdíme často do Prahy na pracovní schůzky a vždy přespáváme v hotelu Selský Dvůr, připadáme si, jako když přijedeme někam k přátelům na luxusní chalupu.
Karel Kalivoda a kolegové 

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★
Hotel Melantrich
Hotel Melantrich s 26 pohodlně a příjemně vybavenými pokoji, ve třech podlažích historické budovy naleznete v jedné z nejstarších ulic Starého Města pražského. Kouzelnou atmosféru Staroměstského náměstí a Královské cesty tak můžete objevit hned po pár krocích. Z rodinného apartmá je krásný výhled na Havelský trh. Hotel je vyhlášený přátelským přístupem personálu a kvalitními snídaněmi. Lokalitou se hotel řadí mezi nejlépe hodnocené hotely v Praze.

Potřeboval jsem ubytování co nejvíce v centru města a samozřejmě za rozumnou cenu. Melantrich mě překvapil nejen příjemnou cenou, ale i milým personálem a útulným pokojem. Rád se vrátím
Miroslav Novotný, České Budějovice

Vážený pane řediteli, opět bych Vám moc chtěla poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem hotelu, velice oceňuji ochotu personálu cokoli zařídit k mojí plné spokojenosti a ještě s úsměvem.
Ing. Milena Friedrichová

Děkujeme celému osazenstvu hotelu za milý přístup a věříme, že se k Vám ještě vrátíme, moc jsme si pochutnali na snídani a být přímo v centru Prahy se nám také moc líbilo.
Rejžkovi ze Ždáru

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★★
Charles Bridge Rooms & Suites
Charles Bridge Rooms & Suites je kompletně samoobslužný digitální koncept ubytování na tom nejzajímavějším místě v Praze, v těsné blízkosti Karlova mostu.

Útulně vybavené pokoje a apartmá až pro 5 osob se nachází v barokní budově z 18. století v těsné blízkosti světově známého Karlova mostu. S ohledem na historický charakter budovy nedisponuje budova výtahem ani recepcí. Celé ubytovací zařízení je nekuřácké. Příjezd i ubytování probíhá formou plně automatického self check-in. Naše pokoje a apartmá lze využít nejen pro romantický a pohodlný pobyt v historickém centru města, pro ubytování na vašich obchodních cestách, ale i pro dlouhodobé ubytování.
Rezerovat pokojWeb hotelu

Rezervace

Rezervujte si pokoj v jednom
z našich hotelů

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.