Hotely

Spojujeme svět služeb a zážitků.

Lokalita

Hotely v Praze

★★★★
Hotel Kampa
Stará zbrojnice
Hotel s 84 pohodlně zařízenými pokoji naleznete v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Pro obchodní klientelu je v hotelu k dispozici konferenční sál a dva hotelové salonky s konferenční technikou. Uspořádání konferenčních a jednacích prostor je variabilní a je vhodné až pro 250 osob. Rytířský sál s jedinečnou historickou atmosférou je skvělým místem pro uspořádání banketů, rautů, svatebních hostin, oslav a setkání firemní klientely i soukromých hostů. Pro zpříjemnění vašeho pobytu můžete využít hotelový lobby bar, letní zahrádku s grilem a pokojový servis.
Hotel ležící v historickém centru Prahy, v blízkosti památek
84 prostorných pokojů s replikami dobového nábytku
Hotel poskytuje zázení pro pořádání společenských akcí a konferencí, Gastronomické služby
Nekuřácký hotel
Parkoviště u hotelu
Zastávka MHD několik metrů od hotelu
Hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny a jejich vybavení zdůrazňuje historii a jedinečnost budovy ze 17. století. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké pokoje. Internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě je možné v celém hotelu zdarma. Reprezentativní restaurace -Rytířský sál s atmosférou rytířů a mušketýrů.

Hotel Kampa je pro nás vynikající volbou, historická budova, stylové vybavení i lokalita hotelu jsou nám velmi blízké a personál je nadmíru vstřícný a ochotný.
Jiřina a František Hanušovi, Jižní Morava

Hledal jsem pro sebe a svou partnerku hotel v centru Prahy, kde bychom mohli strávit romantický víkend. Hotel Kampa nás absolutně nadchl. Byli jsme velice spokojeni a rádi se vrátíme.
Hana a Miroslav, Trutnov

Nemám rád ty dnešní moderní a designové hotely, líbí se mi masivní nábytek, klenuté stropy a elementární slušnost. Děkuji, že mi toto vše Váš hotel poskytuje.
Ing. V. Kratochvíl, Aš

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★★
Hotel Selský Dvůr
Hotel Selský Dvůr s 30 kvalitně zařízenými pokoji patří mezi pravidelně oceňované hotely v Praze. Autobusová zastávka městské hromadné dopravy je přímo u hotelu. Hotel disponuje moderně vybaveným konferenčním sálem s kapacitou 40 osob a  jednacím salonkem. Romantická restaurace v selském stylu je ideální místo pro oběd nebo večeři s rodinou či s obchodními partnery. Součástí restaurace je zahradní atrium s pergolou. Odpočinout si můžete v hotelovém wellness. Hotel je dlouholetým držitelem Certifikátu výjimečnosti a je uveden v "Síni slávy" největšího cestovatelského portálu TripAdvisor.
Parametry
30 pokojů v kategoriích Standard, Deluxe a Executive Deluxe
Vynikající kvalita spánku a odpočinku
Vyhlášená gastronomie
Vlastní parkoviště
Snadná dopravní dostupnost od centra Prahy a všech dopravních uzlů
Vybavení v bodech:
Všechny naše pokoje jsou nadstandardně vybaveny pro plné pohodlí našich hostů. 30 hotelových pokojů ve třech standardech, vlastní parkoviště, restaurace, wellness, plně vybavené konferenční zázemí.

Dobrý den, tímto bych chtěla vyjádřit díky za všechno, co jste pro nás udělali během naší týdenní dovolené. Narozeninová kytice, kterou jste tajně připravili s mým mužem k mým narozeninám, byla nádherná!
Jarošová Natálie

Přijeli jsme s kamarádkou trochu si odfrknout od dětí a musíme moc poděkovat za péči, která nám byla věnována, moc jsme si užily hlavně privátní saunu a posezení venku u mlýnského kola.
Mirka a Magdalena, Slaný

Poslední rok jezdíme často do Prahy na pracovní schůzky a vždy přespáváme v hotelu Selský Dvůr, připadáme si, jako když přijedeme někam k přátelům na luxusní chalupu.
Karel Kalivoda a kolegové 

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★✚
Hotel William
Hotel William se 43 pohodlně zařízenými pokoji, který naleznete v pohádkovém prostředí Malé Strany, vás překvapí svou pohostinností a romantickou atmosférou. Pokoje se nachází v pěti poschodích s výtahem v mezipatře. Bohatá snídaně formou studeného a teplého bufetu vám pomůže připravit se na nový den. Parkování je pro vás zajištěno na parkovišti v blízkosti hotelu. Tramvajová zastávka je přímo před hotelem.  

Z nedaleké školy jsem chodíval „na jedno“ do Pivnice pod Petřínem, byl jsem překvapený, že stále funguje. Děkuji za příjemný pobyt v nádherném hotelu a vzpomínku na studentská léta…
Jaroslav, Nové Město nad Metují

Hrozně jsem se těšila, že se vyspím v posteli s vysokým čalouněným čelem a lépe to ani dopadnout nemohlo, postel ve Williamu je ta nejpohodlnější, v jaké jsem kdy spala, děkuji!
Valérie J., Budapešť

Ubytovali jsme se v třílůžkovém Deluxe pokoji a musím říct, že to byla perfektní volba, nádherně vybavený pokoj, krásné postele a kontrastní barevná koupelna.
Manželé Kocourkovi, Brno

Rezervovat pokojWeb Hotelu
★★★
Hotel Melantrich
Hotel Melantrich s 26 pohodlně a příjemně vybavenými pokoji, ve třech podlažích historické budovy naleznete v jedné z nejstarších ulic Starého Města pražského. Kouzelnou atmosféru Staroměstského náměstí a Královské cesty tak můžete objevit hned po pár krocích. Z rodinného apartmá je krásný výhled na Havelský trh. Hotel je vyhlášený přátelským přístupem personálu a kvalitními snídaněmi. Lokalitou se hotel řadí mezi nejlépe hodnocené hotely v Praze.

Potřeboval jsem ubytování co nejvíce v centru města a samozřejmě za rozumnou cenu. Melantrich mě překvapil nejen příjemnou cenou, ale i milým personálem a útulným pokojem. Rád se vrátím
Miroslav Novotný, České Budějovice

Vážený pane řediteli, opět bych Vám moc chtěla poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem hotelu, velice oceňuji ochotu personálu cokoli zařídit k mojí plné spokojenosti a ještě s úsměvem.
Ing. Milena Friedrichová

Děkujeme celému osazenstvu hotelu za milý přístup a věříme, že se k Vám ještě vrátíme, moc jsme si pochutnali na snídani a být přímo v centru Prahy se nám také moc líbilo.
Rejžkovi ze Ždáru

Rezerovat pokojWeb hotelu
★★★
Hotel Harmony
Oblíbený turistický hotel Harmony se 60 prostornými a příjemně zařízenými pokoji se nachází na jedné z hlavních pražských ulic v blízkosti nejznámějších, historicky zajímavých míst Prahy a současně i nejlepších obchodních a nákupních možností. Zastávka tramvaje je přímo před hotelem a stanice metra C je jen 5 minut chůze. Václavské náměstí je vzdáleno 15 minut od hotelu. Parkování lze na vyžádání zajistit v garážích nebo na otevřeném parkovišti v blízkosti hotelu. Snídaně je pro vás připravena ve formě studeného a teplého bufetu. Součástí hotelu je i vyhlášené pekařství Ječmínek.

Vážený pane řediteli, chtěli bychom poděkovat za příjemný víkendový pobyt v hotelu Harmony, hodně jsme cestovali po Praze, takže blízkost metra linky C a B je boží.
Petr a Kristýna, Vlašim

Byli jsme v Praze oslavit manželovi narozeniny, lahev vína a narozeninové přání na pokoji nás velmi mile překvapily, takže moc děkujeme ještě jednou a přejeme vše dobré!
Jiřina a František Hnátkovi, Brodce

Přijel jsem do Prahy pracovně a lokalita hotelu pro mě byla dokonalá, nemusel jsem řešit auto a všude jsem se dostal MHD, ráno jsem začal skvělou snídaní a určitě se zase vrátím.
Filip Pisár, Kladno

Rezerovat pokojWeb hotelu

Lokalita

Hotely na Slovensku

★★★
Hotel Prameň
Hotel Prameň se 46 příjemně zařízenými prostornými pokoji naleznete přímo v centru lázeňského města. Hotel nabízí léčebně-rehabilitační pobyty se zaměřením na pohybový aparát, ale i pobyty rekondiční a relaxační. Hotel je velmi oblíbený mezi seniory, kteří oceňují přátelskou, rodinnou atmosféru a osobní přístup. Odborný lékař po vstupním vyšetření hosta sestavuje individuální program léčebných procedur s přihlédnutím k délce jeho pobytu. Hotel nabízí mnoho dalších doplňkových služeb jako je fitness, půjčovna kol a služby kadeřníka. Hostům je k dispozici krytý bazén, dvě sauny a vířivka. Hotel je vyhlášený výbornou domácí kuchyní a kvalitními službami. K dispozici je kromě restaurace také kavárna, lobby bar s terasou. Nádherná a s láskou udržovaná zahrada láká k odpočinku každého hosta.
Parametry v bodech:
Lázeňský hotel s mnohaletou tradicí
Příjemná rodinná atmosféra
Elegantně a vkusně zařízené pokoje, wi-fi připojení
Špičkové rehabilitační centrum MUDr. Anny Bachraté
Restaurace, bar, kavárna, relaxační zahrada
Hlídané parkoviště
Vybavení v bodech:
TV-přijímač, rádio, telefon s přímou volbou Sociální zařízení, sprcha
Lednička
Většina pokojů má balkon a wi-fi připojení.  
Kadeřnické služby a fitness
Relaxovat se dá i v příjemné zimní zahradě
K dispozici jsou také kola na cykloturistiku. Placené hlídané parkoviště

Veľmi príjemný hotel s rodinnou atmosférou. Príjemné dvojposteľové izby - mali sme výhľad na priliehajúcu záhradu hotela a kúpele Dudince. Strava bola veľmi chutná, raňajky formou bufetov obedy a večere výberom z troch jedál. Personál príjemný. Vo svojej kategórii - t.j. v relatívnom hodnotení: plných päť hviezdičiek! Určite sa tam s manželkou vrátime.

Vynikajúci pobyt po všetkých stránkach.Parkovanie v pohode.Služby na recepcii veľmi dobré,ochota zo strany recepčnej pomôcť vo všetkom.Polopenzia výborná čo sa týka raňajok aj večier.Kúsok od hotela je obchod.Obedovať sme boli počas prechádzky,možno sa dá aj priamo v hoteli,ale nezisťovali sme.Spánok vynikajúci a ničím nerušený.

Vše bylo OK Personál milí, ochotní a vstřícní. určitě doporučuji.

Rezerovat pokojWeb hotelu

Rezervace

Rezervujte si pokoj v jednom
z našich hotelů