Restaurace
Stylové prostředí a gastronomické speciality.
Naše Gastronomie
Vaříme pro všechny s láskou a jako pro krále.
Lukáš Plecháček
šéfkuchař culinary týmu
Restaurace Selský Dvůr
Jedinečná atmosféra, stylové prostředí a gastronomické speciality, to vše u nás najdete. Restaurace v příjemném selském stylu je obklopená zelení pražské Hostivaře a je ideálním místem pro vaši obchodní snídani, oběd, večeři nebo rodinou oslavu, firemní školení či svatbu. Součástí restaurace je zahradní atrium s pergolou a letní kuchyní, které jsou vhodným místem pro vaši obchodní schůzku nebo jen tak pro odpočinek u sklenky dobrého vína. Po celý rok putujeme gastronomickou sezónou a každý měsíc pro vás kromě stálého jídelního lístku připravujeme speciální zážitkové menu. Na své si přijdou i milovníci vína, či dobře vychlazeného čepovaného piva. Vítáme i cyklisty a rodiny s dětmi. Pro děti máme připraveno oblíbené dětské menu a v atriu koutek na hraní.

Restaurace se nachází v krásném prostředí. Vše působí útulně a velmi stylově, venkovní sezení bylo klidné a příjemné. Jídlo bylo vynikající, obsluha milá a pozorná. Přijímají Restu voucher, což je také určitě velké plus.
Ráda opět navštívím.
Lena S.

Do restaurace jsme šli opět po roce a stále si drží svůj vysoký standard. Jídlo bylo rychle a dobře připravené, navíc prostředí restaurace dodalo ten správný klid k vychutnání dobré večeře. V budoucnu opět velice rádi navštívíme.
Josef Kovačič

Restauraci jsme vybrali pro speciální společenskou akci. Jídlo bylo vynikající, personál profesionální a velmi příjemný. Jednoznačně doporučujeme.
Novákovi, Hostivař

Kavárna Modré dveře
Malebná kavárna Modré dveře se nachází v centru města Kostelec nad Černými lesy. Kavárna s romantickou duší, kde se budete cítit příjemně a uvolněně jako doma, kde najdete mnohem víc než jen výbornou kávu Dallmayr, čaje, džusy z čerstvého ovoce, mléčné koktejly, dorty dle domácích receptur a mnoho jiných dobrot. Živá hudba v podání známých interpretů, cestovatelské přednášky, divadelní představení, malování s umělci a mnoho dalšího je důvodem, proč se k nám hosté vrací. Součástí je také celoročně udržovaná letní zahrada, kde snadno ztratíte pojem o čase, velké pískoviště se skluzavkou a mraveniště pro děti. Prostor kovárny je využíván pro soukromé akce či narozeninové oslavy.

Dobrý den, ke skvělé atmosféře kavárny Modré dveře nám přispěla báječná živá hudba, která se linula ve večerních hodinách Vaší kouzelnou zahradou. Vedle tak úžasné hudby jsme ochutnali kávičku, dortíky a na závěr lahvinku dobrého vínka. Vše bylo báječné a my děkujeme za krásný večer.
Manželé Truhlářovi - Rakovník

Dobrý den do kavárny Modré dveře. Děkujeme za příjemnou návštěvu. Vaši kavárnu jsme navštívili s lidmi se zdravotním postižením. Přístup k lidem s handicapem je zde velmi milý. Všem se nám u vás líbilo. Tak opět za rok – nashledanou. Pazourk Miloslav ze Zbraslavic

Dobrý den, paní Bílá! Chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu Vaší kavárně. Jsem z Prahy a již 7 let bydlím u Českého Brodu. Ani v Praze, Brodě nebo v Kolíně jsem nenašla tak příjemné místo, jako je to Vaše. Milá a usměvavá obsluha, výborné občerstvení a krásné prostředí, kde si mé děti rádi hrají. Velice Vám děkuji za tak úžasné místo, jako to Vaše. Vřele doporučuji! Denisa Hálová

23. 10. 2020 v 19 hod.- Luboš Pospíšil - sólový zpěv, kytara

Podrobné informace o všech akcích naleznete na webu kavárny

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.