Restaurace
Stylové prostředí a gastronomické speciality.
Naše Gastronomie
Vaříme pro všechny s láskou a jako pro krále.
Miloš Kuba
šéfkuchař culinary týmu
Restaurace Stará zbrojnice
Restaurace Stará zbrojnice v historickém centru Prahy odráží atmosféru přelomu 17. století a přenese vás do dob dávno minulých. Repliky historických zbraní a rytířská brnění, interiéry s klenutými stropy pomohou dotvořit neopakovatelný kulinářský zážitek, který vám nabídnou mistři kuchaři se svým výběrem pokrmů české i mezinárodní kuchyně. Součástí restaurace je také útulný stylový bar a osvěžující posezení v letní zahrádce s výhledem do parku Kampa a na Čertovku. Působivý Rytířský sál lze využít i jako stylový konferenční sál nebo prostor pro společenskou událost, svatbu, promoci a jiné slavnostní rodinné nebo firemní akce.

Vážený pane Siveku, vážená paní Kameníková
ráda bych Vám poděkovala za skvělou spolupráci s Vaším týmem v hotelu Kampa, kde jsme 2.7.2019 zajišťovali oběd pro naše partnery. Veškerá komunikace, organizace (přestože byla z naší strany na poslední chvíli) proběhla skvěle - poděkování patří také panu provoznímu Chmelovi.
Výborný servis a menu. Děkujeme.
Klára Vysloužilová, ředitelka odboru zahr. zastoupení, ČCCR - CzechTourism

V restauraci Stará zbrojnice jsem s rodinou a přáteli oslavila své životní jubileum. Chtěla bych touto cestou poděkovat za výborné jídlo, milou a rychlou obsluhu a krásné zámecké prostředí se skvělou atmosférou. Opět se rádi vrátíme a všem dalším hostům vřele doporučuji.
Díky Kateřina Š.

Restaurace Selský Dvůr
Jedinečná atmosféra, stylové prostředí a gastronomické speciality, to vše u nás najdete. Restaurace v příjemném selském stylu je obklopená zelení pražské Hostivaře a je ideálním místem pro vaši obchodní snídani, oběd, večeři nebo rodinou oslavu, firemní školení či svatbu. Součástí restaurace je zahradní atrium s pergolou a letní kuchyní, které jsou vhodným místem pro vaši obchodní schůzku nebo jen tak pro odpočinek u sklenky dobrého vína. Po celý rok putujeme gastronomickou sezónou a každý měsíc pro vás kromě stálého jídelního lístku připravujeme speciální zážitkové menu. Na své si přijdou i milovníci vína, či dobře vychlazeného čepovaného piva. Vítáme i cyklisty a rodiny s dětmi. Pro děti máme připraveno oblíbené dětské menu a v atriu koutek na hraní.

Restaurace se nachází v krásném prostředí. Vše působí útulně a velmi stylově, venkovní sezení bylo klidné a příjemné. Jídlo bylo vynikající, obsluha milá a pozorná. Přijímají Restu voucher, což je také určitě velké plus.
Ráda opět navštívím.
Lena S.

Do restaurace jsme šli opět po roce a stále si drží svůj vysoký standard. Jídlo bylo rychle a dobře připravené, navíc prostředí restaurace dodalo ten správný klid k vychutnání dobré večeře. V budoucnu opět velice rádi navštívíme.
Josef Kovačič

Restauraci jsme vybrali pro speciální společenskou akci. Jídlo bylo vynikající, personál profesionální a velmi příjemný. Jednoznačně doporučujeme.
Novákovi, Hostivař

Gastronomický kalendář

ZÁŘÍ - HOUBY Z LESA

ŘÍJEN - DÝŇOVÁ PŘEKVAPENÍ

LISTOPAD - ČESKO-SLOVENSKÝ HUSÍ POCHOD

PROSINEC - ADVENTNÍ MENU, VÁNOČNÍ MENU, SILVESTROVSKÉ MENU

Kavárna Modré dveře
Malebná kavárna Modré dveře se nachází v centru města Kostelec nad Černými lesy. Je specializovanou kavárnou v rámci projektu Terapeutického centra Modré dveře z.ú. Psychoterapeutické centrum nabízí pod vedením zkušených odborníků komplexní služby, mezi které patří i provoz kavárny, kde je tým obsluhy složen z lidí, kteří se ocitli v náročné životní situaci a kteří jsou handicapováni na trhu práce. Kavárna s romantickou duší, kde se budete cítit příjemně a uvolněně jako doma, kde najdete mnohem víc než jen výbornou kávu Dallmayr, čaje, džusy z čerstvého ovoce, mléčné koktejly, dorty dle domácích receptur a mnoho jiných dobrot. Živá hudba v podání známých interpretů, cestovatelské přednášky, divadelní představení, malování s umělci a mnoho dalšího je důvodem, proč se k nám hosté vrací. Součástí je také celoročně udržovaná letní zahrada, kde snadno ztratíte pojem o čase, velké pískoviště se skluzavkou a mraveniště pro děti. Prostor kovárny je využíván pro soukromé akce či narozeninové oslavy.

Dobrý den, ke skvělé atmosféře kavárny Modré dveře nám přispěla báječná živá hudba, která se linula ve večerních hodinách Vaší kouzelnou zahradou. Vedle tak úžasné hudby jsme ochutnali kávičku, dortíky a na závěr lahvinku dobrého vínka. Vše bylo báječné a my děkujeme za krásný večer.
Manželé Truhlářovi - Rakovník

Dobrý den do kavárny Modré dveře. Děkujeme za příjemnou návštěvu. Vaši kavárnu jsme navštívili s lidmi se zdravotním postižením. Přístup k lidem s handicapem je zde velmi milý. Všem se nám u vás líbilo. Tak opět za rok – nashledanou. Pazourk Miloslav ze Zbraslavic

Dobrý den, paní Bílá! Chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu Vaší kavárně. Jsem z Prahy a již 7 let bydlím u Českého Brodu. Ani v Praze, Brodě nebo v Kolíně jsem nenašla tak příjemné místo, jako je to Vaše. Milá a usměvavá obsluha, výborné občerstvení a krásné prostředí, kde si mé děti rádi hrají. Velice Vám děkuji za tak úžasné místo, jako to Vaše. Vřele doporučuji! Denisa Hálová

23. 10. 2020 v 19 hod.- Luboš Pospíšil - sólový zpěv, kytara

Podrobné informace o všech akcích naleznete na webu kavárny