Aktualita

Czech Hotel Awards 2020 Dejte hlas svému hotelu

Hotel Selský Dvůr je po loňském vítězství opětovně nominován v prestižní soutěži, dejte mu svůj hlas!

Hotel roku - Czech Hotel Awards 2020 - je celostátní soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice, která si klade za cíl zmapovat a zviditelnit nejoblíbenější hotely po celé České republice. Po osmi úspěšných ročnících udílení cen byl vyhlášen 9. ročník tohoto úspěšného a prestižního udílení cen, jehož vyhlášení proběhne do konce března 2020. Hlasování již bylo zahájeno a bude ukončeno 2.2.2020, tak neváhejte a dejte hlas svému oblíbenému Hotelu Selský Dvůr nominovanému v kategorii čtyřhvězdičkové hotely Praha 10.

Hlasování probíhá na oficiálních stránkách soutěže hotelawards.cz, rychlá navigace pro Hotel Selský Dvůr zde.

Hotel Selský Dvůr je oblíbeným a vyhledávaným hotelem nejen pro ubytování, ale i pro vyhlášenou gastronomii, přátelské klidné prostředí a pozornou obsluhu. V hotelu jsou během roku uspořádány desítky svatebních hostin, přátelských setkání a vyhlášených gastronomických akcí.

Mezi další hotelové hosty patří celá škála firemních klientů přijíždějících do Prahy na pracovní setkání a firemní akce a to nejen tuzemských, ale i zahraničních. Hotel si oblíbili i sportovci jako své zázemí jak při kondičních přípravách, tak při vlastním konání mistrovství světa v několika sportovních odvětví.

Předností hotelu je snadná dostupnost z dálnice D1, vlastní parkoviště, nadstandardní hotelové vybavení včetně zdravotních matrací na všech pokojích, vysokorychlostní internet, privátní wellness centrum a vyhlášená restaurace s překrásným letním atriem.

Jsme hrdí na to, že Hotel Selský Dvůr provozovaný společností SIVEK HOTELS dosahuje nejvyšších příček v nejrůznějších hodnocení a to nejen největšího cestovatelského portálu TripAdvisor. Snahou celého kolektivu je vždy poskytovat profesionální služby a perfektní zázemí všem svým klientům.

Hotel roku 2017 a 2019 - Czech Hotel Awards